0532 638 60 24
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ağrı Sıfır ve İkinci El Masaüstü Bilgisayar Alan Yerler

74 kez görüntülendi
Ağrı Sıfır ve İkinci El Masaüstü Bilgisayar Alan Yerler

Ağrı sıfır ve ikinci el masaüstü bilgisayar alan yerler olarak hizmet veren Havada Karada Sat ile ikinci el masaüstü bilgisayar satış işlemlerinizi zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sürekli gelişen teknolojiye yetişmek için elimizde bulunan masaüstü bilgisayarı satarak gelire çevirebiliriz. Satmak istediğiniz sıfır veya ikinci el masaüstünü değerinden aşağı satmak istemiyorsanız Havada Karada Sat ekibinden teklif almalısınız.

Fiyat teklifi almanız için yapmanız gereken tek işlem sıfır ya da ikinci el masaüstü bilgisayarınızın fotoğrafını Havada Karada Sat ekibine ulaştırmak olacaktır. Havada Karada Sat ekibi sıfır ya da 2. El masaüstü bilgisayarınız için iyi bir fiyat teklifinin yanı sıra Ağrı’ da istediğiniz adresten alma imkanı da sunacaktır. Sıfır veya ikinci el masaüstü bilgisayarın ödemesini adresinizde nakit olarak yapacaktır.

Ağrı şehrinde sıfır ve ikinci el masaüstü bilgisayarınız için kayıp yaşamadan satış gerçekleştirmek istiyorsanız Havada Karada Sat sizi memnun edecektir.

Ağrı ikinci el bilgisayar alan yerler olarak hizmet veren Havada Karada Sat’ ı hemen arayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !