0532 638 60 24
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ankara Sıfır ve İkinci El Televizyon Alan Yerler

78 kez görüntülendi
Ankara Sıfır ve İkinci El Televizyon Alan Yerler

Çeşitli sebeplerle ikinci el televizyon satmak için, Ankara sıfır ve ikinci el televizyon alan yerler arayanlar; evinizdeki veya iş yerinizdeki kullanmadığınız çalışır durumda olan sıfır veya ikinci el televizyonlarınızı maddi olarak kayıp yaşamadan hatta maddi olarak kazancınıza artı katarak satabilmek için Havada Karada Sat’ a satış yapabilirsiniz.

Havada Karada Sat ile ikinci el televizyon satışınızı gerçekleştirdiğinizde, Havada Karada Sat’ ın profesyonel ekibi sayesinde nakliye ve taşıma gibi işlemlerle uğraşmanıza gerek kalmayacak. Çünkü Havada Karada Sat ekibi sizin nakliye ve taşıma işlemlerinizi de üstlenecektir. Tüm işlemleri Havada Karada Sat profesyonelce sizin adınıza gerçekleştirecektir.

Satmak istediğiniz her marka ve model sıfır ve ikinci el televizyonlarınız için Havada Karada Sat ile iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Fiyat teklifini kabul etmeniz halinde Havada Karada Sat ekibi Ankara’da istediğiniz adrese kadar gelerek sıfır ve ikinci el televizyonunuz için sizlere nakit ödeme yaparak sıfır ya da ikinci el televizyonunuzu satın alacaktır.

Ankara sıfır ve ikinci el televizyon alan yerler olarak Havada Karada Sat sizlere profesyonel hizmet anlayışıyla hizmet verecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !