0532 638 60 24
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Batman Sıfır ve İkinci El Fotoğraf Makinesi Alan Yerler

19 kez görüntülendi
Batman Sıfır ve İkinci El Fotoğraf Makinesi Alan Yerler

Gün geçtikçe yeni modelleri ile karşımıza çıkan fotoğraf makineları için, eski modelini satıp yenisini almak isteyen birçok kişi mevcuttur. Makinayı almaktan ziyade elden çıkarmak daha zor ve uğraştırıcıdır.

Havada Karada Sat bu zorluğu kolaylaştırarak, Batman sıfır ve ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler aramanıza son veriyoruz.

Havada Karada Sat çalışır vaziyette ve deforme olmamış sıfır ve 2. el fotoğraf makinelerini alır ve ücreti nakit olarak öder. Dilerseniz telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Bunun dışında ortalama fiyat öğrenmek isteyenlerde, Havada Karada Sat ‘ın whatsapp hattından ürün resmini gönderip, marka, model bilgilerini paylaşırlar ise ortalama ücretini de öğrenme imkanları olur.

Havada Karada Sat Batman ‘da her bölgeye ulaşarak sıfır ya da ikinci el fotoğraf makinenizi kapınızdan alma kolaylığı da sağlayacaktır.

Batman sıfır ve 2. El fotoğraf makinesi alan yerler aramayın Havada Karada Sat ‘ı arayıp hizmetlerimizin kolaylığıyla vakitten kazanın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !