0532 638 60 24
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Burdur Sıfır ve İkinci El Masaüstü Bilgisayar Alan Yerler

18 kez görüntülendi
Burdur Sıfır ve İkinci El Masaüstü Bilgisayar Alan Yerler

Sıfır ya da ikinci el masaüstü bilgisayarınız için Havada Karada Sat’ a ulaştıktan sonra satmak istediğiniz masaüstü bilgisayarınızın modeli hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir.

İletişim bilgilerinden Havada Karada Sat’ a ulaşım sağladıktan sonra ve sıfır ya da 2. el masaüstü bilgisayar modeliniz hakkında bilgilendirme de yaptıktan sonra yalnızca adresinizi bildirmeniz yeterli olmaktadır. Adresinizi bildirdikten sonra kısa süre içerisinde Havada Karada Sat kapınıza kadar geleceklerdir. Kapınıza kadar gelerek Burdur sıfır ve ikinci el masaüstü bilgisayar alan yerler olarak masaüstü bilgisayar modelinizi sizden alarak belirlenen ücretin ödemesini nakit olarak yapacaktır. Böylelikle sizler de acil nakit paraya ihtiyaç duyuyorsanız paranızı almış olacak ve yeni bir bilgisayar modeline de yer açmış olacaksınız. 

Burdur’ un her bölgesinde satmak istediğiniz sıfır ve ikinci el masaüstü bilgisayarınız için vereceğimiz fiyat teklifi ile sizlere maddi olarak nakit kazandırarak, sizleri memnun etmeyi amaçlıyoruz.

Burdur sıfır ve ikinci el masaüstü bilgisayar alan yerler olarak Havada Karada Sat hızlıca satış işlemlerinizi yapabileceğiniz firmadır. Sizde hızlı şekilde ikinci el bilgisayar satışı yapabilmek için Havada Karada Sat ile iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !