0532 638 60 24
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bursa Sıfır ve İkinci El Cep Telefonu Alan Yerler

45 kez görüntülendi
Bursa Sıfır ve İkinci El Cep Telefonu Alan Yerler

Hayatlarımızı sığdırdığımız cep telefonlarının gelişmiş sürümleri sürekli olarak yenilendiğinden cep telefonlarımız her uygulamayı kaldırmaz oldu. Bu nedenle cep telefonlarımızı değiştirip yeni modeline geçmek isteyebiliriz ya da elimizde bulunan ikinci el cep telefonlarının satışını yaparak maddi gelir sağlayabilirsiniz. Havada Karada Sat size bu konuda en iyi fırsatları sunacak ve kolaylık sağlayacaktır.

Satmak istediğiniz sıfır ya da ikinci el cep telefonun markası veya modeli fark etmeden ilgilenecek olan Havada Karada Sat ekibi profesyonelce incelemesinin sonucunda iyi bir teklifte bulunacaktır.

Satışa sunduğunuz sıfır ya da ikinci el cep telefonun satışı gerçekleştiğin de ise Bursa’da istediğiniz adresten teslim alma hizmeti sunulacaktır. Teslim anında sıfır veya 2. El cep telefonunuzun ödemesi nakit olarak yapılacaktır. 

Havada Karada Sat, Bursa sıfır ve ikinci el cep telefonu alan yerler olarak hizmet vermektedir.

Sizde sıfır veya ikinci el cep telefonlarınızı satarken Bursa ikinci el cep telefonu alan yerler hizmetlerimizden faydalanmak için Havada Karada Sat ile iletişime geçin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !