0532 638 60 24
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bursa Sıfır ve İkinci El Elektronik Ürün Alan Yerler

34 kez görüntülendi
Bursa Sıfır ve İkinci El Elektronik Ürün Alan Yerler

Elinizde bulunan sıfır veya ikinci el elektronik ürünü satarak maddi kazanç sağlamak istiyorsanız ya da yeni model bir elektronik ürüne geçmek istiyorsanız Havada Karada Sat ekibi size satış işlemlerinizde yardımcı olacak ve kolaylık tanıyacaktır.

Yapmanız gereken işlemleri Havada Karada Sat ekibini arayarak en aza indirgeyebilirsiniz.

Şöyle ki ilk olarak, satmak istediğiniz sıfır ya da ikinci el elektronik ürünün detaylı fotoğrafını Havada Karada Sat ekibinin Whatsapp hattından iletmek olacaktır. Profesyonel ekibimiz satışa çıkardığınız sıfır ya da ikinci el elektronik ürünün incelemesini yaparak size fiyat teklifinde bulunacaktır. Satmak istediğiniz sıfır ya da ikinci el elektronik ürünün fiyatını takdiriniz halinde Havada Karada Sat ekibi, Bursa’da istediğiniz her bölgeye ulaşım sağlayarak sattığınız elektronik ürünün nakliye işlemini gerçekleştirecektir. Sıfır ya da ikinci el elektronik ürünün teslimi anında ödemesi Havada Karada Sat ekibi tarafından nakit olarak yapılacaktır.

Bursa sıfır ve 2. El elektronik ürün alan yerler olarak hizmet veren Havada Karada Sat ekibinin, profesyonel hizmetlerinden yararlanmak için bizi arayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !