0532 638 60 24
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Düzce Sıfır ve İkinci El Elektronik Ürün Alan Yerler

54 kez görüntülendi
Düzce Sıfır ve İkinci El Elektronik Ürün Alan Yerler

Sürekli olarak değişim gösteren elektronik ürünler bir süre sonra sıfır veya ikinci el elektronik ürününüzü yenileme gereksiniminde bulunmanızı sağlar. Yenileme ihtiyacınız doğduğunda Düzce sıfır ve ikinci el elektronik ürün alan yerler olarak Havada Karada Sat ekibi olarak hizmet vermekteyiz.

Satış için düşündüğünüz sıfır veya 2. El elektronik ürünün değerinde bir satış işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız Havada Karada Sat size değerinde bir fiyat çıkarır.

Satmak istediğiniz sıfır veya ikinci el elektronik ürünün görselini Havada Karada Sat’ın whatsapp hattına görselini ulaştırmanız sizin ve bizim için yeterli olacaktır. Görsel Havada Karada Sat ekibine ulaştıktan sonra size fiyat teklifinde bulunur. Bulunan fiyat teklifi olumlu değerlendirildiği takdirde diğer işlemler gerçekleşmektedir.

Satmak istediğiniz sıfır veya ikinci el ürünün istediğiniz Düzce ‘de adresinize kadar gelip nakliye ve taşıma fırsatı sunan Havada Karada Sat size bu konuda kolaylık sağlayacaktır. Ürünün hemen teslimi sonrasında ödemesi nakit olarak gerçekleşecektir.

Düzce sıfır ve ikinci el elektronik ürün alan yerler aramanıza gerek kalmadan Havada Karada Sat ‘ı arayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !