0532 638 60 24
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Erzincan Sıfır ve İkinci El Masaüstü Bilgisayar Alan Yerler

19 kez görüntülendi
Erzincan Sıfır ve İkinci El Masaüstü Bilgisayar Alan Yerler

Nakite ihtiyacınız varsa veya yeni masaüstü bilgisayar alacağınız için eskisini elinizden çıkarmak istiyorsanız ürünlerinizi Havada Karada Sat ile iletişim kurarak satabilirsiniz.

İkinci el bilgisayar alan yerler olarak Havada Karada Sat, Erzincan sıfır ve ikinci el masaüstü bilgisayar alımı yapıyoruz. İşlemlerinize başlamak için sadece Havada Karada Sat Whatsapp hattından satmak istediğiniz sıfır ya da ikinci el masaüstü bilgisayarın görselini ve bilgilerini atmanız yeterli olacaktır. Sıfır ya da ikinci el masaüstü bilgisayarınızı verilen fiyatı olumlu değerlendirmeniz halinde Erzincan‘ da istediğiniz adrese kadar ulaşıp satın alarak ödemesini nakit olarak gerçekleştiriyoruz.

Erzincan‘ ın her bölgesinde satmak istediğiniz sıfır veya ikinci el masaüstü bilgisayarınız için vereceğimiz fiyat teklifi ile sizlere maddi olarak nakit kazandırarak, sizleri memnun etmeyi amaçlıyoruz.

Sizde ikinci el bilgisayar alan yerler hizmetlerimizden yararlanmak için Havada Karada Sat ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !