0532 638 60 24
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Erzurum Sıfır ve İkinci El Cep Telefonu Alan Yerler

24 kez görüntülendi
Erzurum Sıfır ve İkinci El Cep Telefonu Alan Yerler

Cep telefonunuzun artık değiştirmenin vakti geldiğini düşünüyorsanız ve satışını gerçekleştirerek nakit ihtiyacınızı gidermek istiyorsanız Havada Karada Sat sizler için doğru adres olacaktır.

Erzurum sıfır ve ikinci el cep telefonu alan yerler olarak hizmet veren Havada Karada Sat, satmak istediğiniz her marka ve modelde ki sıfır ve ikinci el cep telefonlarınla ilgilenmekte olup sizlere nakit ödeme yaparak satın almaktadır. Ayrıca satın alma işleminde Havada Karada Sat bulunduğunuz adresten sıfır veya ikinci el telefonun alımını yapmaktadır.

Satmak istediğiniz cep telefonun İos ya da Android olması fark etmez, satmak istediğiniz sıfır ve ikinci el cep telefonu için iletişime geçerek Erzurum sıfır ve ikinci el cep telefonu satış işlemlerinizi Havada Karada Sat ile gerçekleştirebilirsiniz.

Havada Karada Sat, Erzurum sıfır ve ikinci el cep telefonu alan yerler olarak hizmet vermektedir ve tüm işlemlerinizin karşılığını nakit olarak yapmaktadır.

Satmak istediğiniz sıfır ve 2. El cep telefonunu rahat işlemlerle satmak istiyorsanız Havada Karada Sat ile iletişime geçin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !