0532 638 60 24
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkari Sıfır ve İkinci El Cep Telefonu Alan Yerler

21 kez görüntülendi
Hakkari Sıfır ve İkinci El Cep Telefonu Alan Yerler

Havada Karada Sat, sıfır ve ikinci el cep telefonu alan yerler kategorisinde hizmet vermektedir. Sizlerde nakit ihtiyaçlarınız doğrultusunda Hakkari sıfır ve ikinci el cep telefonu alan yerler arayışında iseniz Havada Karada Sat‘ ı arayarak istediğiniz adresten alım hizmetimizden faydalanabilir anında sıfır ya da ikinci el cep telefonlarınızın satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanmadığınız ikinci el cep telefonunuzu satarak nakit ihtiyacınızı gidermek için Havada Karada Sat ile iletişime geçebilirsiniz. Satmayı düşündüğünüz ikinci el cep telefonunun detaylı fotoğraflarını Havada Karada Sat Whatsapp hattına göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. Fiyat teklifini kabul etmeniz durumunda profesyonel ekibimiz Hakkari‘ de istediğiniz adrese kadar gelerek sizlere anında nakit ödeme yapacaktır.

Satmayı düşündüğünüz cep telefonunun Android ya da İos olması önemli değil. Sıfır ya da ikinci el cep telefonunun görsellerini ve bilgilerini gönderdikten sonra fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sizde Hakkari sıfır ve ikinci el cep telefonu alan yerler aramayın Havada Karada Sat‘ ı arayıp size  sunacağı imkanlarından yararlanın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !