0532 638 60 24
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

İzmir Sıfır ve İkinci El Masaüstü Bilgisayar Alan Yerler

22 kez görüntülendi
İzmir Sıfır ve İkinci El Masaüstü Bilgisayar Alan Yerler

Masaüstü bilgisayarınızı değiştirmek ya da yeni modeline sahip olmak istiyorsanız veya elinizde bulunan ikinci el masaüstü bilgisayarınızı satıp yüksek gelir elde etmek istiyorsanız Havada Karada Sat ekibinden danışıp fiyat almalısınız.

Havada Karada Sat, sizler için profesyonel ekibiyle sıfır ya da ikinci el masaüstü bilgisayarınızın satışında doğru adımlar izlemenize yardımcı olacaktır. Havada Karada Sat ekibiyle çalıştığınız takdirde satış işlemleriniz azalacak ve rahatça gerçekleşecektir.

İşlemlerimiz sırasıyla şöyle gerçekleşmektedir; satmak istediğiniz sıfır veya ikinici el masaüstü bilgisayarın görselini ve bilgilerini Havada Karada Sat whatsapp hattına gönderebilir ve beklemeden fiyat teklifini alabilirsiniz. Ardından fiyat teklifini değerlendirip satmak istediğiniz sıfır ve 2. El masaüstü bilgisayarınızı İzmir ‘de istediğiniz adresten teslim alabiliriz. Ayrıca Havada Karada Sat ekibi sıfır ya da ikinci el masaüstü bilgisayarınızın teslimi anından ödemesini nakit olarak gerçekleştirecektir.

İzmir ‘de sıfır ve ikinci el masaüstü bilgisayar alan yerler olarak hizmet veren Havada Karada Sat ekibi size zahmetsiz bir satış işleminde yardımcı olacaktır.

Sizde Havada Karada Sat ekibinin hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !