0532 638 60 24
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kars Sıfır ve İkinci El Elektronik Ürün Alan Yerler

38 kez görüntülendi
Kars Sıfır ve İkinci El Elektronik Ürün Alan Yerler

Sıfır ve ikinci el elektronik ürünü satarak değerlendirmek istiyorsanız Havada Karada Sat sizin için en doğru adres olacaktır. Çünkü Havada Karada Sat piyasanın en iyi fiyatını çıkaracak olan uzman ekiple sizlere hizmet vermektedir.

Yapacağınız tek işlem bize ulaşmak ve sonrasında satmak istediğiniz sıfır veya ikinci el ürünü birlikte değerlendirip birlikte doğru adımlar atmak.

Satmak istediğiniz çalışır durumda ki sıfır veya 2. El ürünün fotoğrafını, durumunu ve özelliklerini Havada Karada Sat ekibine ulaştırdıktan sonra yapacağınız tek işlem size vereceğimiz fiyat teklifini değerlendirmektir. Çünkü Havada Karada Sat ekibi sunduğumuz fiyatın takdiri halinde nakliye hizmetini karşılayacaktır. Havada Karada Sat ekibi, Kars ‘ta istediğiniz her bölgeye taşıma işlemini gerçekleştirir ve ödemesini nakit olarak verir.

Kars ‘ta sıfır ve ikinci el elektronik ürünlerin satışını Havada Karada Sat ile kolaylıkla ve vakitten kazanarak yapabilirsiniz. Sizde işlemleriniz adım adım yürütmek istiyorsanız Havada Karada Sat ekibini arayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !