0532 638 60 24
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kartal Sıfır ve İkinci El Elektronik Ürün Alan Yerler

37 kez görüntülendi
Kartal Sıfır ve İkinci El Elektronik Ürün Alan Yerler

Sürekli gelişim gösteren teknolojiyle beraber bir süre sonra kullanmakta olduğunuz elektronik ürününüzü yenileme gereksiniminde bulunmanızı sağlar. Yenileme ihtiyacınız doğduğunda Kartal sıfır ve ikinci el elektronik ürün alan yerler olarak Havada Karada Sat ekibi olarak hizmet vermekteyiz.  Satmak istediğiniz ikinci el elektronik ürünlerinizi adresinize kadar gelerek satın almaktayız.

Satış için düşündüğünüz sıfır veya 2. El elektronik ürünün değerinde bir satış işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız Havada Karada Sat size değerinde bir fiyat teklifi sunar.

Satmak istediğiniz sıfır veya ikinci el elektronik ürünün görselini Havada Karada Sat’ ın whatsapp hattına ulaştırmanız fiyat teklifi alabilmeniz için yeterli olacaktır. Görsel Havada Karada Sat ekibine ulaştıktan sonra size fiyat teklifinde bulunur. Bulunan fiyat teklifi olumlu değerlendirildiği takdirde diğer işlemler gerçekleşmektedir.

Satmak istediğiniz sıfır veya ikinci el ürünün istediğiniz adrese kadar gelip nakliye ve taşıma gibi sorunlarla sizi uğraştırmadan Havada Karada Sat ekibi elektronik ürünü sizden satın alacaktır. Ürünün hemen teslimi sonrasında ödemesi nakit olarak gerçekleşecektir.

Kartal ikinci el elektronik ürün alan yerler arıyorsanız Havada Karada Sat sizlerin her zaman yanında olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !