0532 638 60 24
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Mardin Sıfır ve İkinci El Elektronik Ürün Alan Yerler

26 kez görüntülendi
Mardin Sıfır ve İkinci El Elektronik Ürün Alan Yerler

Sürekli olarak yenilik ve değişim gösteren elektronik ürünler bir süre sonra ikinci el elektronik ürününüzü değiştirme gereksiniminde kalmanızı sağlar. Değiştirme ihtiyacınız doğduğunda Mardin sıfır ve ikinci el elektronik ürün alan yerler olarak Havada Karada Sat firması olarak profesyonel hizmet vermekteyiz.

Satmak istediğiniz sıfır veya 2. El elektronik ürünün detaylı fotoğrafını, durumunu ve bilgilerini Havada Karada Sat’ın Whatsapp hattına ulaştırmanız hem sizin için hem de Havada Karada Sat ekibi için yeterli olacaktır. Sıfır ya da ikinci el elektronik ürünün fotoğrafı, durumu ve bilgileri Havada Karada Sat ekibine ulaştıktan sonra size fiyat teklifinde bulunur. Bulunan fiyat teklifi olumlu değerlendirildiği takdirde ise diğer işlemler gerçekleşmektedir.

Havada Karada Sat ekibi satmak istediğiniz sıfır veya ikinci el elektronik ürünün Mardin ‘de istediğiniz adrese kadar ulaşım sağlayıp nakliye ve taşıma işlemini de karşılayacaktır. Ürünün teslimi anında ödemesi peşin olarak yapılacaktır.

Satış işlemlerinizi kolay ve güvenilir yapmak istiyorsanız Havada Karada Sat sizlerin her zaman yanında olacaktır.

Mardin, sıfır ve ikinci el elektronik ürün alan yerler arıyorsanız Havada Karada Sat’ı arayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !