0532 638 60 24
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Masaüstü Bilgisayar Alan Yerler

72 kez görüntülendi
Masaüstü Bilgisayar Alan Yerler

İstanbul Sıfır Masaüstü Bilgisayar Alan Yerler, İstanbul İkinci El Masaüstü Bilgisayar Alan Yerler

İstanbul’ daİkinci el masaüstü bilgisayarlarınızı iyi bir fiyat karşılığında satmayı mı düşünüyorsunuz? İkinci el masaüstü bilgisayarınız için adresinize kadar gelinip yapılacak değerlendirme sonucunda verilen teklifi kabul etmeniz durumunda ikinci el veya kapalı kutu sıfır masaüstü bilgisayarınız ikincielurunalanyerler.com tarafından satın alınmaktadır.

İkinci el masaüstü bilgisayar alım-satım ile ilgili çalışmalarını sürdüren firmamız, bu konuda son derece deneyimli bir ekibe sahip bulunuyor.

İstanbul’ un her bölgesinde masaüstü bilgisayarınızı iyi bir fiyat karşılığında satın alarak sizleri memnun etmeyi amaçlıyoruz.

Günümüzde bir çok kişi ya model yükseltmek için yada yeni masaüstü bilgisayar aldığı için, elinde bulunan masaüstü yada dizüstü her marka bilgisayarını elden çıkararak nakite dönüştürmek istiyor. İnternetin sağladığı sonsuz hizmetler sayesinde bir çok kişi, 2. el masaüstü bilgisayar satmak istiyorum yada ikinci el bilgisayar alan yerler arayarak bizlere ulaşmaktadır. Bizlerde piyasanın kaliteli ve öncü firması olarak, tecrübeli ekibimiz ile adresinize kadar gelerek alım işlemini gerçekleştiriyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Abdulkadir Yalın dedi ki:

    Caner beye teşekkür ederim dell marka masaüstü bilgisayarımı “Dell Vostro 3888 Intel Core i3 10100 4 GB 1TB Ubuntu Masaüstü Bilgisayar ” değerinde satın aldıkları için anadolu yakasında oturuyorum 5 saat içinde adresimden nakit alım yaptılar yoğunluktan dolayı bazen gecikme yaşatabiliyorlar sanırım ama olsun müşteri iletişimleri gerçekten güzeldi.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !