0532 638 60 24
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Nevşehir Sıfır ve İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

21 kez görüntülendi
Nevşehir Sıfır ve İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

Sıfır veya ikinci el beyaz eşya satmak isteyenler için Havada Karada Sat, Nevşehir sıfır ve ikinci el beyaz eşya alan yerler olarak hizmet vermektedir.

Sıfır ve 2. El beyaz eşya satımınız hızlı ve kolay adımlarla Havada Karada Sat ile gerçekleştirebilirsiniz. Şöyle ki; satmak istediğiniz sıfır veya ikinci el beyaz eşyanın sadece görselini ve bilgilerini Havada Karada Sat ’ın whatsapp hattından ulaştırarak fiyat alıp işlemlerinizi fiyat doğrultusunda devam ettirebilirsiniz. Nevşehir ‘in her ilçesine ulaşım sağlayacak olan Havada Karada Sat ekibi sıfır veya ikinci el beyaz eşyanızın taşıma ve nakliye işlemini de gerçekleştirecektir.

Nevşehir sıfır ve 2. el beyaz eşya alan yerler hizmetimizle; ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el buzdolabı, ikinci el fırın, ikinci el bulaşık makinası ve diğer her türlü ikinci el ürünlerinizi istediğiniz adrese kadar gelerek satın almaktayız.

Nevşehir sıfır ve ikinci el beyaz eşya alan yerler olarak Havada Karada Sat size satış işlemleriniz de kolaylık sağlayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !