0532 638 60 24
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ordu Sıfır ve İkinci El Televizyon Alan Yerler

22 kez görüntülendi
Ordu Sıfır ve İkinci El Televizyon Alan Yerler

Ordu sıfır veya ikinci el televizyonu satmak istiyorsanız ve karşılığında ki en iyi kazancı talep ediyorsanız Havada Karada Sat sizi memnun edecektir. Ordu sıfır ve ikinci el televizyon alan yerleri aramanıza gerek kalmadan Havada Karada Sat ile sadece irtibat kurup fiyat alabilirsiniz.

Havada Karada Sat ile gerçekleştireceğiniz sıfır veya ikinci el televizyon satış işleminde sizleri yormadan detaylı görselini iletmeniz dışında bir talep olmayacaktır. Verilen fiyat doğrultusunda işlemler devam edecektir. Kabul görüldüğü takdirde ise Havada Karada Sat ekibinin nakliye hizmetiyle sıfır ya da ikinci el televizyonunuzu Ordu ‘da istediğiniz adresten nakit ödeme yaparak alacaktır.

Ordu sıfır ya da ikinci el televizyon alan yerler olarak satmak istediğiniz her marka ve model televizyonlarınız için Havada Karada Sat ile iletişime geçerek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ordu sıfır ve ikinci el televizyon alan yerler olarak karlı alışveriş yapmak istiyorsanız Havada Karada Sat ekibine ulaşın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !