0532 638 60 24
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sıfır & İkinci El Casper Excalibur Bilgisayar Alan Yerler – 0532 727 02 22

17 kez görüntülendi
Sıfır & İkinci El Casper Excalibur Bilgisayar Alan Yerler – 0532 727 02 22

Oyun bilgisayarları, oyun severler için yüksek özelliklerle üretilmektedir. Yüksek performans gerektiren oyun ve uygulamaları kolay şekilde kullanıcılara sunmaktadır. Yüksek özelliklerde olması sebebiyle oyun severleri fazlasıyla memnun etmektedir.

Oyun severler için üretilen ve kendinden fazlasıyla memnun olunan markalardan birisi de Casper’ dır. Özellikle Excalibur modeliyle oyun severler tarafından fazlasıyla tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

Fakat özelliklerinin fazla olması sebebiyle fiyatları bir hayli yüksektir. Bu sebeple ekonomik olarak zorlanıldığı durumlarda kullanıcıları tarafından satılarak maddi olarak kazanç elde etmek için de kullanılabilmektedir.

Sizde Casper Excalibur masaüstü bilgisayar sahibiyseniz ve farklı sebeplerden dolayı satışını yapmak isterseniz, Havada Karada Sat sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti verecektir.

Fiyat teklifi almak isterseniz satmak istediğiniz İkinci El Casper Excalibur masaüstü bilgisayarınızın fotoğraflarını Whatsapp hattına göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Fiyat teklifini kabul etmeniz durumunda Havada Karada Sat ekibi istediğiniz adrese gelerek 2. El Casper Excalibur masaüstü bilgisayarınızı sizlere nakit ödeme yaparak satın alacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !