0532 638 60 24
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Şile Sıfır ve İkinci El Tablet Alan Yerler

20 kez görüntülendi
Şile Sıfır ve İkinci El Tablet Alan Yerler

Her gün gelişen teknolojik ürünlerin başında gelen tabletler yaşamımızın her alanında büyük yer kaplamaktadır. Eğitim, iş, oyun ihtiyaçlarımızı, elimizde bulunan tabletler artık karşılamayabilir. Karşılamadığı takdirde elimizde bulunan sıfır veya ikinci el tableti satarak gelir elde edip bunu değerlendirebilirsiniz.

Sıfır ya da ikinci el tabletinizi satarken değerinde bir fiyat talep ediyorsanız Havada Karada Sat size bunu sağlayacaktır. Satışını gerçekleştirmek istediğiniz sıfır ya da ikinci el tabletin fotoğrafını Havada Karada Sat Whatsapp hattından ulaştırıp en doğru fiyatı alabilirsiniz.

Havada Karada Sat ekibi bu işlemler dahilinde istediğiniz adrese kadar gelip satmak istediğiniz sıfır ya da ikinci el tabletinizi nakit ödeme yaparak satın alır. Havada Karada Sat sattığınız sıfır ve ikinci el tabletin ödemesini nakit bir şekilde yaparak size kolaylık sağlayacaktır.

Şile ikinci el tablet alan yerler olarak hizmet veren Havada Karada Sat ile 2. El tablet satışınızı güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !