0532 638 60 24
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sinop Sıfır ve İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

18 kez görüntülendi
Sinop Sıfır ve İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

Sinop sıfır veya ikinci el beyaz eşya satmak isteyenler Havada Karada Sat’ın profesyonel ekibine güvenebilirsiniz. Havada Karada Sat Sinop ‘ta her bölgeye hizmet vermektedir. Sıfır ve ikinci el beyaz eşyalarınızı yenilemek istiyorsanız, üst modeline sahip olmak istiyorsanız ve karşılığında iyi bir kazanca sahip olmak istiyorsanız Havada Karada Sat tüm isteklerinizin karşılığı olacaktır.

Havada Karada Sat’ın profesyonel ekibi sıfır veya 2. El beyaz eşyalarınızın görselini ulaştırdığınızda size fiyat verecektir. Satışınıza Havada Karada Sat ile devam etmek istediğinizde ise sıfır veya ikinci el beyaz eşyalarınızın nakliye ve taşıma işlemini de sizin adınıza gerçekleştirecektir. Sinop ‘ta istediğiniz her adrese ulaşım sağlayacak olan Havada Karada Sat sıfır ya da ikinci el beyaz eşyanızın ödemesini hemen nakit olarak verecektir.

Sinop sıfır ve ikinci el beyaz eşya alan yerler hizmetimizle; ikinci el fırın, ikinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el bulaşık makinesi, ikinci el mikrodalga ya da ikinci el tüm beyaz eşyalarınızla ilgilenmekteyiz.

Havada Karada Sat, Sinop sıfır veya ikinci el beyaz eşya alan yerler olarak en güvenilir hizmeti sizlere sunacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !