0532 638 60 24
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Trabzon Sıfır ve İkinci El Laptop Alan Yerler

44 kez görüntülendi
Trabzon Sıfır ve İkinci El Laptop Alan Yerler

İkinci el laptop satışınız da amacınız ya yeni bir laptop almak için yeni bir bütçe hazırlamak, ya da sadece nakit elde etmek olabilir.

Havada Karada Sat ikinci el laptopunuzu çalışır durumda olması koşuluyla sizlerden satın alım işlemi sağlamaktadır. Satmak istediğiniz sıfır ya da ikinci el laptopun detaylı görselini, durumunu ve bilgilerini Havada Karada Sat ‘ın whatsapp hattından ulaştırmalısınız. Bilişim uzmanlarımız tarafından satmak istediğiniz sıfır ya da ikinci el laptopunuzun gerekli analizleri tamamlandıktan sonra tarafınıza sunulmak üzere tekliflendirilerek alım aşamasının tamamlanması sağlanır. Havada Karada Sat sattığınız sıfır ve ikinci el laptopun alımını Trabzon ‘da istediğiniz her adrese gelerek gerçekleştirecektir. Sattığınız laptopun karşılığı olan nakit bedeli kuruluşumuz aynı gün içinde size ödemektedir.

Trabzon sıfır ya da ikinci el laptop alan yerler olarak Havada Karada Sat sizlerin satış işlemlerine çözüm olacaktır. Sizde kolay ve güvenilir bir satış işlemi için bizleri arayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !