0532 638 60 24
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yalova Sıfır ve İkinci El Televizyon Alan Yerler

22 kez görüntülendi
Yalova Sıfır ve İkinci El Televizyon Alan Yerler

Yalova sıfır ve ikinci el televizyon alan yerler arayanlar; evinizdeki veya iş yerinizde ki kullanmadığınız sıfır ya da ikinci el televizyonlarınızı maddi olarak kayıp yaşamadan hatta maddi olarak kazancınıza artı katarak satabilmek için Havada Karada Sat ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Havada Karada Sat ile sıfır ya da ikinci el televizyon satışınızı gerçekleştirdiğinizde, Havada Karada Sat’ ın profesyonel ekibi sayesinde nakliye ve taşıma gibi işlemlerle uğraşmanıza gerek kalmayacak. Çünkü Havada Karada Sat sizin nakliye ve taşıma işlemlerinizi de yapacaktır.

Satmak istediğiniz her marka ve model sıfır ve ikinci el televizyonlarınız ile ilgilenmekte olan Havada Karada Sat ekibinin whatsapp hattına ulaşarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Fiyat teklifini kabul etmeniz halinde Havada Karada Sat ekibi Yalova ‘da istediğiniz adrese kadar gelerek sıfır ve ikinci el televizyonunuz için sizlere nakit ödeme yaparak sıfır ya da ikinci el televizyonunuzu satın alacaktır.

Yalova sıfır ve ikinci el televizyon alan yerler olarak Havada Karada Sat sizlerin tüm ihtiyaçlarına karşılık olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !