0532 638 60 24
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Gaziosmanpaşa Sıfır ve İkinci El Televizyon Alan Yerler

49 kez görüntülendi
Gaziosmanpaşa Sıfır ve İkinci El Televizyon Alan Yerler

Sıfır veya ikinci el televizyonu satmak istiyorsanız ve karşılığında ki en iyi kazancı talep ediyorsanız Havada Karada Sat sizleri memnun edecektir. Gaziosmanpaşa sıfır ve ikinci el televizyon alan yerleri aramanıza gerek kalmadan Havada Karada Sat ile iletişime geçip fiyat teklifi alabilirsiniz.

Havada Karada Sat ile sıfır veya ikinci el televizyonu satarken sizleri yormadan sıfır ya da 2. El televizyonun görselini iletmeniz dışında bir talep olmayacaktır. Verilen fiyat teklifi doğrultusunda işlemler devam edecektir. Kabul görüldüğü takdirde ise Havada Karada Sat ekibinin nakliye hizmetiyle sıfır ya da ikinci el televizyonunuzu istediğiniz adresten nakit ödeme yaparak alacaktır.

Satmak istediğiniz her marka ve model televizyonlarınızın ya da sıfır ve ikinci el televizyonlarınız için Havada Karada Sat ile iletişime geçerek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa ikinci el televizyon alan yerler arıyorsanız Havada Karada Sat ile iletişime geçerek televizyonunuzun satışını yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !