0532 638 60 24
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

İkinci El Laptop Alan Yerler İstanbul 0532 638 60 24

İstanbul içi laptop alan yerler firmamızın en başlıca özelliklerinden biri müşteri memnuniyetidir. Siz değerli müşterilerimizin evinde veya iş yerinde kullandıkları veya değiştirmek istedikleri laptop ürünlerini nakit olarak değerinde satın alırken en dikkat ettiğimiz durum gönül rızasıdır. Neden mi ticarette en önem verdiğimiz şeylerden biri müşterilerimizden ürün alırken memnun kalmaları ve haklarını helal etmeleridir. bu zamanlara gelene kadar en güzel ve mutlu olduğumuz şeylerin başında müşterilerimizle artık ticaret yaparken ” abi kardeş ” ilişkisi kurmamız olmuştur.

İkinci El Laptop Alan Yerler İstanbul

Sizlerde laptop alan yerler kelimesinden bizleri bulduğunuza göre gönül rahatlığı ile bizlerden fiyat almadan ürünlerinizi nakite çevirmeyin unutmayın 22 yıllık bilgi birikimimiz ile piyasada ürünlerinizin değerini en iyi fiyatlara verecek firmalardan bir tanesiyiz. Aldığımız cihazlarda kozmetiğine ve işlevine önem vererek fiyat verdiğimiz için müşteri memnuniyeti kendiliğinden gelmekte.

Peki laptop alan yerler olarak siz değerli müşterilerimizden en çok hangi aramalar geldiğini ilk başta inceleyelim sonrasında nasıl bir alım süreci sizi bekliyor onları inceleyelim.

  • 2.el Laptop Alan Firmalar
  • ikinci el Laptop Alan Yerler İstanbul
  • sıfır Laptop Alım Satım
  • 2 el Laptop Alan Kişiler
  • ikinci el Laptop Alan Yerler istanbul
  • Laptop Teknik Servis
  • Laptop Ürün Bozdurma

Gibi bir çok kelimeden her gün 1.000’lerce telefon gelmekte ve her müşterimize özenle ürünlerine fiyat teklifi vermekteyiz. Laptop Alan Firmalar olarak bizler aldığımız ürünlerin bakımlarını ve onarımlarını yaptıktan sonra kendi mağazalarımızda 2. el laptop almak isteyen müşterilerimize satışını sağlamaktayız bundan dolayı aldığımız ürün bize ve bizden sonra kullanacak kişiye geçeceği için her aldığımız ürünü sıfırdan kurulum yapar sizlerden kalan her bir dosyayı geri dönüşü olmayacak şekilde sileriz sistem kurulumlarını yaptığımız laptopların bakımıyla birlikte vitrinimize koyarız. Sizlerde ürünlerinizi sattıktan sonra geri almak isterseniz eğer ki 3 gün içinde bir ürün satılmazsa sizlere aynı ürünü belli bir fiyat farklı ile geri verebiliriz bu konuda böyle bir düşünceniz olursa lütfen satmadan önce bize bilgisini veriniz.

Laptop Alan Yerler Olarak Nerelere Hizmet Vermekteyiz.

İstanbul başta olmak üzere tüm türkiye geneline hizmet veriyoruz. Elinizdeki laptop ürünlerine değerinde fiyat veriyor ve adresinizden veya mağazamıza getirerek nakite çevirebiliyorsunuz. Peki bu şartlar altında ürünlerinizi nakite çevirirken bizler sizlerden talep ettiğimiz ürün faturasını ve ürüne ait aksesuarları bize teslim etmenizi  karşılığında satışını yaptığınıza dair bir evrak imzalatıyoruz. Bu prosedür maalesef devletin bize vermiş olduğu bir zorunluluktur. Kimlik fotokopisi ve satışını yaptığınız cihazin imei adresini kayıt altına alıyoruz.

Laptop Alan Firmalar

İstanbul ve türkiye genelinde bir çok firma 2. el veya Sıfır laptop aldıklarını dile getiriyor fakat piyasanın en alt fiyatlarına satın almak istiyorlar ki çok kar etmek için peki biz kardan ziyade ürünün teknolojinin ne kadar gerisinde ve ya güncel bir cihaz mı onu sorgulayarak piyasada en iyi fiyat veren firmalar içinde bulunmak için her gün kendimi güncelliyoruz. Sizlerde ürünlerinizi nakite çevirmek istediğinizde bizlerden fiyat almadan ürünlerinizi satmayın.

Laptop Alım Satım ” Alan Yerler “

Evet Ateş Ticaret olarak gerek laptop alan yerler olarak gerek sahibinden.com üzerinden cihazlarımızı satarken perakendeci bir firma oluşumuz teknik servisimiz ile birlikte son tüketiciye cihazlarının bakımı ile ilgili destek vermemizle birlikte yıllar içinde güven duygumuz oluştur ve paradan çok daha değerli iletişimin bilinciyle birlikte laptop alan yerler kelimesinde ve bir çok kelimede hep en zirvede olmamıza sebebiyet verdi.

Güvenin olduğu yerde tatlı ticaret her daim olur 🙂 yeterki güven ve dürüst bir iletişimimiz olsun

İstanbul’da ikinci El Laptop Alan Yerler

Evet istanbul içinde laptop alan yerler kelimesinde her daim en tepede yer almaktayız biz müşterilerimize memnun kalmaları için elimizden geleni yaparken müşterilerimiz her alanda bizleri hiç bir zaman yanlız bırakmadılar gerek sosyal mecralar olsun gerek google üzerindeki yorumları olsun her daim desteklerini hissettik ve o güç ile her günümüze yeniden başladık rızkını kovalayınca her daim insan para kazanır düşüncesinde olduğumuz için helalimizle mesleğimizi yapıyoruz sizlerde bizlerden fiyat almadan ürünlerinizi satmayın Laptop

Hemen Ürün Satmak İçin Bizlerle İletişim Kurmaktan Çekinmeyin İsterseniz Whatsapp İsterseniz arayarak Bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

” Ateş Ticaret ” Biz Her yerde sizlerle birlikteyiz yeter ki ürünlerinizi satarken doğru fiyattan ve en iyi fiyatlara satmaya çalışın herkes ticaret yapabilir ama sadece bir kaç kişi uzun yıllar kalır unutmayın. Since 2000

× Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !