0532 638 60 24
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Küçükçekmece Sıfır ve İkinci El Televizyon Alan Yerler

53 kez görüntülendi
Küçükçekmece Sıfır ve İkinci El Televizyon Alan Yerler

Çeşitli sebeplerle ikinci el televizyon satmak için, Küçükçekmece sıfır ve ikinci el televizyon alan yerler arayanlar; evinizdeki veya ofisinizdeki kullanmadığınız çalışır durumdaki televizyonlarınızı maddi olarak kazanç sağlayarak satabilmek için Havada Karada Sat ile irtibata geçebilirsiniz.

Havada Karada Sat ile ikinci el televizyon satışınızı gerçekleştirdiğinizde, Havada Karada Sat’ ın deneyimli ekibi sayesinde nakliye ve taşıma gibi işlemlerle uğraşmanıza gerek kalmadan tüm işlemleri Havada Karada Sat ekibi sizin adınıza yapacaktır.

Satmak istediğiniz her marka ve model sıfır ve ikinci el televizyonlarınız için Havada Karada Sat ekibine ürünün görselini ulaştırarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Fiyat teklifini kabul etmeniz halinde Havada Karada Sat ekibi adresinize kadar gelerek sıfır ve ikinci el televizyonunuz için sizlere nakit ödeme yaparak ikinci el televizyonunuzu satın alacaktır.

Sizde Küçükçekmece ikinci el televizyon alan yerler aramak istemiyorsanız Havada Karada Sat ile iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !