0532 638 60 24
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Nakit Sıfır & 2. El Laptop ALan Yerler 0532 638 60 24

26 Haziran 2021
305 kez görüntülendi

Sektörde cihaz satışını gerçekleştirmemiş bir çok müşterimiz laptop alan firmalar olarak google aramalarında çok defa bizlere denk geliyor sebeplerinden bir tanesi Ateş Ticaret aittir. Devletimize vergi veriyoruz. Sizlerde Güvenilir ve değerinde laptop alan firmalar arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Firmalar arasında en yüksek değeri veren ve müşterilerimizden nakit olarak cihazları satın alan firmalar arasında önde gelen ve başarısını günden güne arttıran  istanbul ve türkiye genelinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan elektronik ürün alımında öncü bir firmayız.

Laptop sektörü günden güne model ve çeşitlilik bakımından değer kazanırken müşterilerimiz elindeki sıfır veya ikinci el laptoplarını değiştirmek veya yükseltmek için bizlere başvuruyor sizlerde değerinde laptop alan bir kuruluş arıyorsanız bizim ile iletişime geçin.

Laptop Piyasasını sürekli güncel fiyat kurları ile takip ederek en iyi fiyatları müşterilerimize sunma vizyonu ile başladığımız bu yolda 23 senemizi meslek anlamında sürdürmekteyiz.

Cihazın için bir firma arıyorsan ve sahibinden veya letgo gibi yerlerde ilanlarını yayınlayıp talip bekliyorsan zamandan tasarruf etmenin tek noktası Ateş Ticaret ekibi ile iletişime geçmektir.

Laptop Alan Firmalar

Türkiye genelinde 81 il’de hizmet verdiğimizi biliyor musunuz ? 81 il  genelinde tüm elektronik cihazlarınızı veya laptoplarınızı adresinizden nakit olarak alım yapıyoruz. Yetişemediğimiz noktalarda anlaşmalı kargo firmalarımız vasıtası ile ürünlerinizi gönderiyor ve anında nakit ihtiyacınızı gideriyorsunuz.

Laptop Mağazaları

Satın Aldığımız Ürünlerin Bakımlarını yapıyor ve kendi mağazalarımızda 2. el olarak satışını gerçekleştiriyoruz sizlerde gerek 2. el gerek sıfır laptop alımlarınızda bizlerle iletişime geçebilir ve en makul ve piyasa değerindeki ürünleri bütçenize uygun alabilirsiniz. Önceliğimiz alım satım sektöründe Ateş Ticaret markamız ile kaliteli ve düzgün hizmet politikamız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektir.

× Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !