0532 638 60 24
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sıfır & İkinci El Monster Laptop Alan Yerler 0532 638 60 24

Oyun bilgisayarları, oyun severler için yüksek özelliklerle üretilmektedir. Yüksek performans gerektiren oyun ve uygulamaları kolay şekilde kullanıcılara sunmaktadır. Yüksek özelliklerde olması sebebiyle oyun severleri fazlasıyla memnun etmektedir.

Oyun severler için üretilen ve kendinden fazlasıyla memnun olunan markalardan birisi de Monsterdir. Ürettiği oyun bilgisayarları oyun severler tarafından fazlasıyla tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

Fakat özelliklerinin fazla olması sebebiyle fiyatları bir hayli yüksektir. Bu sebeple ekonomik olarak zorlanıldığı durumlarda kullanıcıları tarafından satılarak maddi olarak kazanç elde etmek için de kullanılabilmektedir.

Sizde Monster Tulpar laptop sahibiyseniz ve farklı sebeplerden dolayı satışını yapmak isterseniz, Ateş Ticaret sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti verecektir.

Monster Laptop Alan Yerler

Fiyat teklifi almak isterseniz satmak istediğiniz İkinci El Monster Tulpar Laptopunuzun fotoğraflarını Whatsapp hattına göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Fiyat teklifini kabul etmeniz durumunda Ateş Ticaret ekibi istediğiniz adrese gelerek 2. El Monster Tulpar Laptopu sizlere nakit ödeme yaparak satın alacaktır.

× Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !