0532 638 60 24
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

İstanbul Sıfır ve İkinci El Elektronik Ürün Alan Yerler

Ateş ticaret  ile sıfır ve ikinci el elektronik ürün satışlarınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul içerisinde her ilçeye ulaşarak sıfır ve ikinci el elektronik ürünlerini satmak isteyenlerin adreslerine kadar giderek satmak istedikleri elektronik ürünleri anında nakit ödeme yaparak satın almaktayız.

İstanbul’ un hangi ilçesinde olursanız olun farketmez, satmak istediğiniz elektronik ürün için Ateş ticaret ile iletişim kurarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Ardından teklifi onaylamanız durumunda ekiplerimiz kapınıza kadar gelerek sizlere nakit ödeme yaparak elektronik ürünlerinizi sizden satın alacaktır.

Satmak istediğiniz sıfır ve ikinci el elektronik ürün için nakliye ve taşıma gibi zahmetlerle siz uğraşmayacaksınız. Ateş ticaret profesyonel ekibi tüm işlemleri gerçekleştirecektir.

İstanbul sıfır ve ikinci el elektronik ürün alan yerler olarak hizmet veren Ateş ticaret  kaliteli ve güvenilir hizmeti sayesinde İstanbul içerisinde sıfır ve ikinci el elektronik ürünlerini satmak isteyenlerin beğenisini kazanmaktadır.

Ateş ticaret

Satmak istediğiniz sıfır ve ikinci el elektronik ürünler için piyasa değerinin üzerinde fiyat tekliflerimiz ile ürünlerinizi maddi zarar uğramadan satabileceksiniz.

× Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !