0532 638 60 24
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sıfır & 2.El Arçelik Televizyon Alan Yerler 0532 638 60 24

Evinizde veya işyerinizdeki kullanmadığınız her model ikinci el Arçelik televizyonlarınızı, İstanbul geneli her bölgeye 2. el Arçelik televizyon alımı yapan Ateş Ticaret e satabilirsiniz.

İkinci el Arçelik televizyonunuzu nakit olarak ödeme yaparak satın alıyoruz. Bu sayede evinizde veya iş yerinizde boş alan açılmış olur.

Dilerseniz ikinci el Arçelik televizyonunuzu ikinci el Arçelik televizyon alan yer konusunda destek veren Ateş Ticaret  e nakit olarak satarak, yeni marka veya modelde yeni televizyon satın alma imkanı bulabilirsiniz.

Teknolojik gelişmeler ile birlikte Arçelik Tv’ nizin özellikleri zamanla geride kalmış olabilir. Televizyonlarınız evinizin veya iş yerinizin bir bölümünü işgal etmiş durumda bulunabilir. Kullanmadığınız ikinci el Arçelik televizyonlarınızı ikinci el Arçelik TV alan yerler hizmeti veren Ateş Ticaret  iletişim numaralarından bizleri arayarak 2. El Arçelik tv satış işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca sizin kullanmadığınız fakat başka kişilerin ihtiyacı olan ikinci el Arçelik televizyonlar, ikinci el Arçelik televizyon alan yerler firmamız sayesinde değerlendirilmiş olur.

× Hemen Whatsapp Üzerinden Fiyat Alın !